V Mistrzostwa Mazowsza w sztukach walki

15.10.2017 w Mińsku Mazowieckim odbyły się V Mistrzostwa Mazowsza w Sztukach Walki. Zawody zorganizowane przez Akademię Sztuk Walki na czele z Dawidem Matwiejem zgromadziły ponad 80 zawodników z 11 klubów: Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów trener Jacek Kesler, Uniwersalna Akademia Sztuk Walki Mińsk Mazowiecki trener Dariusz Wójcicki, Wołomińskie Centrum Tang Soo Do – Trener Michał Majewski, Prywatna Szkoła Karate -Tomasz Wysocki pod opieką Sandry Sarafin, Klub Taekwon-do Drachne z Leszna trener Sebastian Grzegorowski, ASW Stara Niedziałka – instruktor Damian Walas, ASW Brzóze i Pustelnik – instruktor Joanna Mazurowska, Akademia Sztuk Walki Mińsk Mazowiecki, Dębe Wielkie i Stojadła – trener Dawid Matwiej.

Zawodnicy rywalizowali ze sobą w następujących konkurencjach: soft-kick (walka na piankowe miecze dla najmłodszych), walki semi-hogo (walka przerywane w pancerzykach), walki light-contact (walki ciągłe), techniki specjalne: twimyo nopi ap chagi (kopnięcie z wyskoku w górę) i twimyo nimo yop chagi (kopnięcie z wyskoku na odległość) oraz konkurencje techniczne: układy Taekwon-do ITF oraz kata otwarte (Tang Soo Do, Karate).

Patronat nad V Mistrzostwami Mazowsza w Sztukach Walki objęli: Burmistrz Miasta Marcin Jakubowski, Starostwa Powiatowy Antonii Jan Tarczyński, Dyrektor MOSIR Robert Smuga. Dziękujemy sponsorom: Nationale Nederlanden, Studium Języków Obcych w Mińsku Maz, KOMA Odzysk Surowców Wtórnych, Drewno Egzotyczne ZAGŁOBA, TEO-NET, Mechanika Pojazdowa Tomasz Siporski.

Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę sędziów i wolontariuszy: Mariusz Steczek, Michał Jabłoński, Bartek Reda, Konrad Grzęda, Jakub Brodzik, Ewa Steczek, Damian Walas, Natalia Steczek, Agnieszka Sawka, Piotr Krzewski, Patryk Matwiej, Mirosław Ługowski, Joanna Mazurowska, Justyna Grabowska, Karolina Skolimowska, Sandra Laszuk. Ogromne podziękowania należą się Monice Matwiej sędziemu głównemu turnieju, która czuwała nad sprawnym przebiegiem wszystkich konkurencji. Wyniki zmagań:

Soft-kick

dzieci

  1. Martyna Płochocka
  2. Aniela Płochocka

młodzicy -30kg

  1. Aleks Roszkowiak
  2. Dominik Parol
  3. Julian Kamiński

młodzicy +30kg

  1. Filip Piaszczyński
  2. Krzysztof Przybysz
  3. Sebastian Iwańczuk

młodziczki

  1. Maja Soczuk
  2. Maja Winiarek
  3. Nikola Subocz

Walki light-contact

junior młodszy +65kg

  1. Norbert Duczek
  2. Kamil Skowronek
  3. Mikołaj Kulesza

junior młodszy -50kg

  1. Maciej Gańko
  2. Cezary Wieczorek
  3. Łukasz Gańko

juniorki młodszy

  1. Malwina Jarosiewicz
  2. Wiktoria Grzesiak
  3. Wiktoria Stasiuk

juniorzy open

  1. Damian Walas
  2. Wojciech Wocial
  3. Sebastian Gańko

juniorki open

  1. Sandra Serafin
  2. Justyna Nieborek
  3. Katarzyna Leszczyńska

Walki semi-hogo

kadeci -45kg

  1. Franciszek Kamiński
  2. Andrzej Ostrowski
  3. Bartłomiej Stępień

kadeci -65kg

  1. Patryk Skowronek
  2. Aleksander Hoffmann
  3. Wojciech Proniewicz

kadetki -42kg

  1. Oliwia Winiarek
  2. Julia Brulińska
  3. Urszula Kolaszt

kadetki +46kg

  1. Natalia Michalczyk
  2. Julia Jeżak
  3. Patrycja Biedrzycka

Techniki specjalne Twimyo Ap Chagi

Młodzicy

  1. Filip Piaszczyński
  2. Igor Więsik
  3. Sebastian Iwańczuk

Młodziczki

  1. Maja Soczuk
  2. Tatiana Anisko
  3. Nikola Subocz

Kadeci

  1. Kamil Skowronek
  2. Bartłomiej Stępień
  3. Patryk Skowronek

Kadetki

  1. Natalia Michalczyk
  2. Julia Brulińska
  3. Patrycja Biedrzycka

Juniorzy młodsi

  1. Norbert Duczek
  2. Krzysztof Steczek
  3. Piotr Tomaszkiewicz

Juniorki młodsze

  1. Malwina Jarosiewicz
  2. Kamila Chachlińska
  3. Wiktoria Grzesiak

Juniorki open

  1. Sandra Serafin
  2. Justyna Nieborek
  3. Katarzyna Leszczyńska

Juniorzy open

  1. Paweł Rogalski
  2. Damian Walas
  3. Sebastian Walas

Techniki specjalne Twimyo Yop Chagi

Kadeci

  1. Andrzej Ostrowski
  2. Franciszek Kamiński
  3. Patryk Skowronek

Kadetki

  1. Natalia Michalczyk
  2. Julia Jeżak
  3. Julia Brulińska

Juniorki młodsze

  1. Kamila Chachlińska
  2. Wiktoria Grzesiak
  3. Ola Dejer

Juniorzy młodsi

  1. Maciej Gańko
  2. Michał Kubacki
  3. Krzysztof Steczek

Juniorki open

  1. Sandra Serafin
  2. Justyna Nieborek
  3. Katarzyna Leszczyńska

Juniorzy open

  1. Sebastian Walas
  2. Damian Walas
  3. Sebastian Gańko

Układy Taekwon-do ITF

kadeci 10-9 cup

  1. Zuzanna Żygadło
  2. Aleks Roszkowiak
  3. Łukasz Maliszewski

kadeci 8-6 cup

  1. Krzysztof Przybysz
  2. Jan Pyrzanowski
  3. Aleksander Hoffmann

juniorzy 10-8 cup

  1. Wiktoria Grzesiak
  2. Norbert Duczek

juniorzy 7-5 cup

  1. Katarzyna Leszczyńska
  2. Kamila Chachlińska
  3. Piotr Tomaszkiewicz

juniorzy 4-2 cup

  1. Natalia Michalczyk
  2. Sebastian Gańko
  3. Urszula Kolaszt

seniorzy 2 cup-I dan

  1. Malwina Jaroszewicz
  2. Sebastian Walas
  3. Damian Walas

Kata otwarte młodzicy

  1. Sebastian Iwańczuk
  2. Michał Zdziarski
  3. Tatiana Anisko

Kata otwarte kadeci

  1. Oliwia Winiarek
  2. Franciszek Kamiński
  3. Maja Soczuk

Kata otwarte juniorzy open

  1. Sandra Serafin
  2. Monika Banaszek
  3. Piotr Brzeziński

Dziękujemy za wspólną zabawę i gratulujemy wyników.

Zapraszamy do obejrzenia galerii z zawodów. KLIK

Taekwon!!!

Zarząd ASW

About the author

admin

View all posts