KOLEJNY WÓR MEDALI DLA AKADEMII SZTUK WALKI

W ostatnią sobotę listopada (25.11.2017) 8-osobowa ekipa Akademii Sztuk Walki wystartowała w Pucharze Polski Taekwon-do ITF w Pępowie. Trener Dawid Matwiej (VI dan) jako kierownika drużyny wyznaczył instruktor Joannę Mazurowską (II dan), natomiast rolę sędziego z ramienia ASW pełnił Przemysław Mazurowski (I dan). Turniej zgromadził ponad 130 osób i przyniósł duży sukces ASW. Łącznie zawodnicy przywieźli 19 medali.

Armik Badalyan zdobył srebro w technikach specjalnych, srebro w układach oraz brąz w walkach semi-contact. Natalii Michalczyk przypadły II miejsce za techniki specjalne, I miejsce za walki hogo-semi oraz II miejsce za soft-stick. Sebastian Gańko zajął II lokatę w walkach light-contact oraz III lokatę w układach TKD. Jakub Brodzik wywalczył 2 złote medale, za: walki semi-contact oraz za układy. Katarzyna Mazurowska przywiozła złoto za techniki specjalne, srebro za walki semi-contact oraz brąz za układy. Kornelia Naumiuk zdobyła 1 miejsce w technikach specjalnych, 2 miejsce w układach oraz 3 miejsce w soft-stick. Natomiast, jej starsza siostra Roksana zgarnęła cały komplet złotych medali za: techniki specjalne, walki semi-hogo oraz za układy TKD ITF. Tuż za podium w konkurencji soft-stick uplasowała się Natalia Sikorska, która dopiero zdobywa doświadczenie na arenie ogólnopolskiej.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.