Mikołajkowe zawody Akademii Sztuk Walki po raz dziesiąty!!!

W pierwszą niedzielę grudnia (03.12.2017) miała miejsce jubileuszowa edycja zawodów zorganizowanych przez Akademię Sztuk Walki przy współpracy z Gminą Dębe Wielkie i GOSIR. X Mikołajkowy Turniej Taekwon-do ITF zgromadził rekordową liczbę uczestników z poszczególnych sekcji ASW: Dębe Wielkie, Mińsk Mazowiecki, Stojadła – trener Dawid Matwiej VI Dan, Brzóze, Pustelnik – instruktor Joanna Mazurowska II Dan, Stara Niedziałka – instruktor Damian Walas 1 cup, Karate Górki, Kick-Boxing Dębe Wielkie – instruktor Rafał Wtulich 4 kyu. Prawie 120 śmiałków wystartowało, aby spróbować swoich sił w takich konkurencjach jak: tor przeszkód, szybkościówka, soft-stick, techniki specjalne, walki semi-hogo, walki light-contact oraz układy TKD ITF.

Na zwycięzców poszczególnych konkurencji czekały wyjątkowe puchary, natomiast każdy zawodnik został odznaczony wyjątkowym drewnianym medalem. Dodatkowo, na koniec imprezy zawitał Święty Mikołaj, który wręczył paczki dla wszystkich startujących dzieci.

Serdecznie dziękujemy sponsorom: Studium Języków Obcych, Alfafloor, Dax Cosmetix, Teo-Net, KOMA, Lewiatan, Apport Logistyka, Oriflame Renata Ługowska, Mechanika Pojazdów Tomasz Siporski, Wulkanizacja Bartosz Kowalski, Delikatesy A&M, Pokazy Pirotechniczne Jacek Ślubowski, Ocen urody Agata Radek, Sklep hydrauliczny Jackiewicz oraz wszystkim anonimowym sponsorom.

Ogromne podziękowania należą się naszym sędziom i wolontariuszom.

Oto wyniki sportowych zmagań:

Walki Hogo-semi

kadetki

  1. Natalia Michalczyk
  2. Izabela Więsik
  3. Aleksandra Piotrkowicz

kadeci

  1. Piotr Ługowski
  2. Andrzej Ostrowski
  3. Szymon Wieczorek

Walki light-contact

junior młodszy

  1. Maciej Gańko
  2. Krzysztof Steczek
  3. Maciej Ługowski

juniorki +60kg

  1. Katarzyna Mazurowska
  2. Natalia Steczek
  3. Kamila Chachlińska

juniorki -60kg

  1. Katarzyna Leszczyńska
  2. Natalia Kopeć
  3. Aleksandra Duszczyk

Soft-Stick

chłopcy 4-6 lat

  1. Jakub Olejnik
  2. Wojtek Woźnica
  3. Ignacy Krasuski

dziewczynki 4-6 lat

  1. Lila Olszewska
  2. Maja Mróz
  3. Aniela Płochocka

chłopcy -30kg

  1. Michał Pietraszek
  2. Dominik Parol
  3. Tymek Ruta

chłopcy 7-8 lat +30kg

  1. Grzegorz Rawski
  2. Michał Biernacki
  3. Dawid Porębki

dziewczynki 7-8 lat

  1. Maria Tkacz
  2. Maja Buczek
  3. Rita Szarkowicz

młodzicy 9-10 lat

  1. Igor Więsik
  2. Adam Prokopczyk
  3. Filip Zalewski

młodziczki 9-10 lat

  1. Urszula Rawska
  2. Maja Przywuska
  3. Ilona Gańko

Techniki specjalne

młodzicy

  1. Ula Rawska
  2. Igor Więsik
  3. Kacper Orzełowski

kadeci

  1. Bartosz Brzost
  2. Kacper Tkacz
  3. Jan Kołodziejczyk

kadetki

  1. Natalia Michalczyk
  2. Karolina Skolimowska
  3. Iza Wiktorowicz

junior młodszy

  1. Krzysztof Steczek
  2. Błażej Szostak
  3. Maciej Ługowski

juniorki młodsze

  1. Katarzyna Mazurowska
  2. Kamila Chachlińska
  3. Aleksandra Duszczyk

juniorki

  1. Justyna Nieborek
  2. Katarzyna Steczek
  3. Katarzyna Leszczyńska

juniorzy

  1. Sebatian Gańko
  2. Paweł Rogalski
  3. Michał Michna

Układy Taekwon-do ITF

10-9 cup

  1. Iza Wiktorowicz
  2. Szymon Skalski
  3. Rita Szarkowicz

8-7 cup

  1. Anna Żołyniak
  2. Andrzej Ostrowski
  3. Natalia Sikorska

6-1 cup

  1. Katarzyna Mazurowska
  2. Natalia Michalczyk
  3. Sebastian Gańko

Szybkościówka

przedszkolaki 4-6 lat

  1. Aniela Płochocka
  2. Jakub Olejnik
  3. Antoni Marek

dzieci 7-8 lat

  1. Wojciech Kolaszt
  2. Michał Pietraszek
  3. Karol Jabłoński

Tor przeszkód

maluchy 2-3 lata

  1. Tymon Marek
  2. Małgorzata Mazurowska
  3. Martyna Płochocka
  4. Bartosz Buczek

przedszkolaki 4-6 lat

  1. Jakub Olejnik
  2. Wojtek Woźnica
  3. Jagoda Mlazga

chłopcy 7-8 lat

  1. Franciszek Rawski
  2. Michał Pietraszek
  3. Franciszek Jackiewicz

dziewczynki 7-8 lat

  1. Rita Szarkowicz
  2. Zuzanna Panek
  3. Julia Sierańska

Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim startującym!

Monika Matwiej II dan

Akademia Sztuk Walki

About the author

admin

View all posts