X Mistrzostwa Powiatu Mińskiego Taekwon-do

X Mistrzostwa Powiatu Mińskiego w Taekwon-do ITF przeszły już do historii. Zawody zorganizowane przez Akademię Sztuk Walki miały miejsce 11 marca 2018 roku w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 3 w Mińsku Mazowieckim. Łącznie do rywalizacji przystąpiło ponad 70 uczestników z następujących klubów: Akademia Sztuk Walki: Dębe Wielkie, Mińsk Mazowiecki, Stojadła (trener Dawid Matwiej ), ASW Stara Niedziałka (instruktor Damian Walas), ASW Brzóze, Pustelnik (instruktor Joanna Mazurowska), ASW Kick-Boxing Dębe Wielkie (instruktor Rafał Wtulich), Uniwersalna Akademia Sztuk Walki (trener Dariusz Wójcicki), Wołomińskie Centrum Sztuk Walki (instruktor Michał Majewski, kierownik ekipy Dominika Sidor), Tang Soo Do „Ronin” Stanisławów i Poświętne (trener Jacek Kesler, instruktor Kamil Pasik i Adrian Laskowski) oraz Kick Boxing „Ronin Fight” Dobre (trener Jacek Kesler, instruktor Damian Buczek) Kick Boxing „Ronin Fight” Poświętne (trener Jacek Kesler, instruktor Adrian Laskowski), Szkoła Karate Marki (trener Tomasz Wysocki).

Zawodnicy mieli okazję sprawdzić swoją formę przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski, konkurując układach formalnych Taekwon-do ITF lub formach Tang Soo Do, walkach soft-kick, walkach semi-contact oraz light-contact. Wśród technik specjalnych mogli się wykazać skocznością w górę (Twimyo Ap Chagi) oraz w dal (Twimyo Yop Chagi).

Serdecznie dziękujemy Starostwu Powiatowemu w Mińsku Mazowieckim, Staroście Antoniemu Janowi Tarczyńskiemu oraz Burmistrzowi Miasta Marcinowi Jakubowskiemu za patronat. Dziękujemy również sponsorom imprezy: MOSIR Mińsk Maz., Studium Języków Obcych w Mińsku Maz. , TEO-NET, KOMA, Lewiatan Wieczorek, Alwil Centrum Brukarskie, Delikatesy A&M, AUTO-PRESTIGE Bartosz Kowalski, Apport, Invest Michel.

Wyjątkowe podziękowania kierujemy w stronę sędziego głównego Moniki Matwiej oraz wolontariuszy i sędziów: Maria Chachlińska, Przemysław Mazurowski, Mariusz Steczek, Ewa Steczek, Mirosław Ługowski, Dariusz Michalczyk, Agnieszka Siporska, Oskar Szwach, Paweł Rogalski, Justyna Grabowska, Jakub Brodzik, Michał Jabłoński, Zuzanna Sitek, Damian Buczek, Adrian Laskowski, Kamil Pasik, Dariusz Wójcicki, Dawid Janusz, Dominika Sidor, Aleksandra Duszczyk, Patryk Zygadło, Krzysztof Steczek, Maciej Ługowski i Paulina Dudzińska. Dziękujemy za jak zwykle profesjonalną opiekę medyczną Ewie Sobieraj

Układy Taekwon-do ITF

10-9 cup

  1. Kinga Kaczorowska
  2. Zuzanna Bigda
  3. Aleksandra Marchlik

8-7 cup

  1. Kornelia Naumiuk
  2. Justyna Nieborek
  3. Stanisław Biernacki

6-4 cup

  1. Natalia Sikorska
  2. Roksana Naumiuk
  3. Aleksandra Piotrkowicz

+3 cup

  1. Katarzyna Mazurowska
  2. Bartłomiej Reda
  3. Natalia Michalczyk

Formy Tang Soo Do

kadeci 10-9 gup

  1. Katarzyna Pleśniak
  2. Marcel Turczyk
  3. Tatiana Aniśko

kadeci 8-7 gup

  1. Bartłomiej Stępień
  2. Sebastian Iwańczuk

juniorzy 10-9 gup

  1. Tymoteusz Pleśniak
  2. Julia Brulińska
  3. Wiktoria Kryczyk

juniorzy 8-7 gup

  1. Jakub Zdunek
  2. Damian Szczęsny
  3. Julia Jeżak

soft-kick dzieci 5-6lat

  1. Nataniel Reduch
  2. Aniela Płochocka
  3. Sebastian Stasiuk

soft-kick młodzicy 7-9 lat

  1. Alex Biernat
  2. Marcel Turczyk
  3. Stanisław Biernacki

soft-kick młodziczki 7-9 lat

  1. Katarzyna Pleśniak
  2. Maria Tkacz
  3. Aleksandra Marchlik

walki semi-contact kadetki 10-12 lat -45kg

  1. Roksana Naumiuk
  2. Aleksandra Piotrkowicz
  3. Tatiana Aniśko

walki semi-contact kadetki 10-12 lat +45kg

  1. Julia Brulińska
  2. Julia Jeżak
  3. Natalia Sikorska

walki semi-contact kadeci 10-12 lat -35kg

  1. Piotr Ługowski
  2. Bartłomiej Stępień
  3. Filip Zalewski

walki semi-contact kadeci 10-12 lat +35kg

  1. Norbert Socha
  2. Patryk Skowronek
  3. Igor Więsik

walki light-contact juniorzy młodsi 13-15 lat

  1. Adrian Socha
  2. Mateusz Mirosz
  3. Jakub Nalazek

walki light-contact juniorki młodsze 13-15 lat +55 kg

  1. Kamila Chachlińska
  2. Weronika Bakiera
  3. Karolina Skolimowska

walki light-contact juniorki młodsze 13-15 lat -55 kg

  1. Natalia Michalczyk
  2. Zuzanna Bigda
  3. Martyna Bakiera

walki light-contact juniorzy open

  1. Jakub Zdunek
  2. Norbert Duczek
  3. Kamil Skowronek

walki light-contact juniorki -55kg

  1. Justyna Nieborek
  2. Katarzyna Leszczyńska
  3. Katarzyna Steczek

walki light-contact juniorki +66kg

  1. Katarzyna Mazurowska
  2. Natalia Steczek

walki light-contact juniorzy open

  1. Damian Walas
  2. Wojciech Wocial
  3. Bartłomiej Reda

Techniki specjalne

twimyo ap chagi młodzicy 7-9 lat

  1. Stanisław Biernacki
  2. Marcel Tkaczyk
  3. Jan Kopacz

twimyo ap chagi młodziczki 7-9 lat

  1. Kornelia Naumiuk
  2. Maria Tkacz
  3. Katarzyna Pleśniak

twimyo ap chagi kadeci 10-12 lat

  1. Patryk Skowronek
  2. Bartłomiej Stępień
  3. Igor Więsik

twimyo ap chagi kadetki

  1. Roksana Naumiuk
  2. Julia Brulińska
  3. Natalia Sikorska
  4. Aleksandra Piotrkowicz

twimyo ap chagi juniorzy młodsi 13-15 lat

  1. Adrian Socha
  2. Damian Szczęsny
  3. Kamil Skowronek

twimyo ap chagi juniorki młodsze 13-15 lat

  1. Natalia Michalczyk
  2. Kamila Chachlińska
  3. Karolina Skolimowska

twimyo ap chagi juniorki

  1. Katarzyna Mazurowska
  2. Justyna Nieborek
  3. Katarzyna Steczek

twimyo ap chagi juniorzy open

  1. Damian Walas
  2. Bartłomiej Reda
  3. Sebastian Gańko

twimyo yop chagi kadeci 10-12 lat

  1. Norbert Socha
  2. Patryk Skowronek
  3. Tymoteusz Pleśniak

twimyo yop chagi kadetki 10-12 lat

  1. Aleksandra Piotrkowicz
  2. Julia Brulińska
  3. Julia Jeżak

twimyo yop chagi juniorki młodsze 13-15 lat

  1. Kamila Chachlińska
  2. Natalia Michalczyk
  3. Zuzanna Bigda

twimyo yop chagi juniorzy młodsi 13-15 lat

  1. Adrian Socha
  2. Damian Szczęsny
  3. Łukasz Gańko

twimyo yop chagi juniorki

  1. Katarzyna Mazurowska
  2. Katarzyna Steczek
  3. Justyna Nieborek

twimyo yop chagi juniorzy open

  1. Damian Walas
  2. Bartłomiej Reda
  3. Jakub Zdunek

Gratulujemy wygranym i zapraszamy na treningi Taekwon-do ITF do Akademii Sztuk Walki.

Przyjdź i trenuj z Mistrzami Świata!

Taekwon!

Monika Matwiej II dan

About the author

admin

View all posts